• Pri nástupe do školského internátu je potrebné priniesť:

• Fotografiu   4 x 4 cm (3 ks).
          • Kópiu trvalého príkazu na úhradu stravy a ubytovania.
          • Osobné a hygienické potreby.
          • Obliečky na podušku, paplón a plachtu.

Výška príspevku za ubytovanie  je  40   mesačne. Platba sa realizuje trvalým príkazom alebo cez  internet  banking  do 10. dňa predchádzajúceho mesiaca (august až máj) na číslo účtu v tvare IBAN: SK76 8180 0000 0070 0049 3951, do správy pre prijímateľa treba zadať priezvisko a meno (v tomto poradí) ubytovaného žiaka.

Výška príspevku na stravu  je 6,90 €/deň, t. j. zálohovo mesačne 140,- € (celodenná strava) alebo mesačne 90,- € (raňajky+ desiata, večera). Platba sa realizuje trvalým príkazom alebo cez  internet  banking  do 10. dňa predchádzajúceho mesiaca na číslo účtu v tvare IBAN: SK24 8180 0000 0070 0049 4014. Variabilný symbol k tomuto číslu účtu Vám bude zaslaný spolu s rozhodnutím o prijatí.

UPOZORNENIE  PRE RODIČOV:

Počas pobytu v ŠI musí žiak plniť podmienky stanovené Školským poriadkom ŠI.

V ŠI je zakázané fajčiť, uschovávať a používať alkoholické nápoje a ostatné psychotropné látky a prísť pod ich vplyvom. Ďalej je zakázané hrať hazardné hry, používať vlastné elektrospotrebiče (okrem osobných prenosných PC, drobnej audiotechniky a osobných elektrických kozmetických spotrebičov), prechovávať strelné zbrane, náboje, výbušniny, chemické a iné látky, ktoré by mohli ohroziť bezpečnosť a zdravie žiakov. Vo výnimočných prípadoch je možné používať certifikované elektrické predlžovacie šnúry s možnosťou vypínania.

Žiak je povinný nahradiť všetky škody, ktoré v ŠI spôsobil úmyselne alebo z nedbanlivosti.

Žiak, ktorý pravidelne užíva lieky, má povinnosť túto skutočnosť oznámiť príslušnému vychovávateľovi a predložiť lekársku správu o režime užívania. Vychovávatelia nenesú zodpovednosť za ich užívanie.

Zákonný zástupca má povinnosť oznámiť príslušnému vychovávateľovi informácie o zdravotnom stave svojho dieťaťa, pokiaľ by svojím zdravotným stavom ohrozoval seba alebo ostatných žiakov ubytovaných v ŠI.

Prevádzka školského internátu je v čase školského vyučovania, a to od nedele 18.00 hod. do piatka 15.30 hod. (ubytovaný žiak musí opustiť školský internát najneskôr do 15.15 hod.).

V prípade, že Vaše dieťa nenastúpi do ŠI, oznámte nám to!

Nástup do ŠI bol dňa 3. septembra 2023 (nedeľa) od 15.00  do 20.00 hod.