WIFI sieť

Pripojenie ubytovaných žiakov ŠI do WIFI siete - informácie, dohoda, návod.

Študenti ubytovaní na školskom internáte majú možnosť pripojiť sa vlastnými notebookmi alebo inými zariadeniami do WiFi siete školského internátu prostredníctvom prístupových bodov. Wifi sieť bola vybudovaná z vlastných zdrojov. Nakoľko je škola pripojená  do slovenskej akademickej siete SANET, je nutné mať aj evidenciu používateľov bezdrôtového pripojenia. Ak sa chcete prihlásiť ako používateľ bezdrôtovej siete je nutné vyplniť a podpísať dohodu o využívaní bezdrôtovej siete na školskom internáte, ktorú nájdete v časti "Na stiahnutie" alebo nižšie pod textom. Túto dohodu je potrebné vytlačiť dvakrát, vyplniť a odovzdať pani vychovávateľke Mgr. Alene Winterovej. Dohody sa budú jedenkrát v týždni, vždy v utorok, sumarizovať a postupovať na ďalšie spracovanie, vytvorenie užívateľských kont. Po doručení bude študentovi vytvorené užívateľské konto s prístupovým menom a heslom. Potvrdené dohody si nasledujúci týždeň ubytovaní študenti vyzdvihnú u Mgr. Winterovej. V novom školskom roku budú pripojenia poskytnuté len študentom, ktorí vzdelávací poukaz venujú na školský internát pri SPŠ stavebnej Dušana Samuela Jurkoviča v Trnave alebo škole. Ubytovaní vysokoškoláci budú mať pripojenie poskytované podľa pokynov riaditeľa školy.

dohoda_wifi_internat_2018_19

Navod na prihlasenie do WIFI SI